7-ми-Г-клас
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

7-ми-Г-клас

форум на VII г клас
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Правила 1 - 10 ВАЖНИ!

Go down 
АвторСъобщение
Vesko_admin
Admin
Vesko_admin


Брой мнения : 276
Registration date : 06.03.2007

Правила 1 - 10  ВАЖНИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Правила 1 - 10 ВАЖНИ!   Правила 1 - 10  ВАЖНИ! Icon_minitimeПет Мар 09, 2007 7:39 pm

1. Писането във всеки форум става на кирилица освен ако е нужно написването на чуждестранен термин, име или заглавие. Нарушаването на това правило води изтриване на мнението. При повече от 4 провинения потребителя се наказва чрез отстраняване от форума.

2. Абсолютно забранено е използването на цинични и вулгарни класификации и изрази по адрес на който и каквото и да е било. В противен случай мненията се изтриват, а при 3 провинения това води до отстраняване.

3. Вътрешните теми създадени от потребителите трябва да бъдат съгласувани с темата на глваните категории. При еднократно провинение мнението се премества, а при всяко следващо - то бива изтривано.

4. Забранено е да се пишат обидни оплаквания свързани с управлението на сайта и администратора. Приемат се препоръки за подобряване работата във форума, както и оплаквания от други потребители.

5. Регистрациите, и по-точно потребителските имена задължително трябва да включват действителните имена на членовете на класа. В противен случай потребителя не бива приет от администратора и бива отстранен.

6. Ъплоудването на снимки или картинки със нелегално или сексуално съдържание е абсолютно забранено. При еднократно провинение съответния потребител бива отстранен моментално.

7. Позволяването на волности в работата от страна на избраните модератори, като например: премествани на теми от една в друга категория, изтриването на интересни за останалите потребители теми или заключването на теми без съгласието на администратора, се наказва сурово. При еднократно и двукратно провинение, се отправя само предупреждение или само възстановяване на променените настройки във форума. При следващо потребителя бива премахнат от групата на модераторите.

8. Позволява се достъпът до форума свързан с регистрация само до членовете на 7-ми Г клас и също до приближени и близки на администратора, както и със съгласието и желанието на цялата потребителска група.

9. Прекаленото използване на привилегията за писане във всички категории и по-точно - писането на многобройни безсмислени и маловажни теми и мнения води до съответните наказания. При повече от 3 провинения потребителя бива отстранен от сайта.

10. Писането на враждебни закани и заплахи дори без използването на вулгарни изрази също си носи своите последствия. При първо такова провинение потребителят бива предупреден, при второ - биват изтрити тези мнения, а при следващо трето - отстранен.
Върнете се в началото Go down
https://7-mi-gklas.bulgarianforum.net
 
Правила 1 - 10 ВАЖНИ!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
7-ми-Г-клас :: Правила-
Идете на: